Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Milli Kadın Voleybol Takımı resmi sponsorlarından McDonalds’ı ziyaret etti.

Ziyarette, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, Mc Donalds Türkiye Genel Müdürü Oğuz Uçanlar, McDonalds Türkiye Pazarlama Direktörü Elif Göktaş, TVF Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Sezgin Eren ve milli voleybolcu Buse Ünal da yer aldı.

Tokyo Olimpiyatları’nda A Milli Kadın Voleybol Takımımızı desteklemeye başlayan McDonalds’a teşekkürlerini sunan TVF Başkanı Üstündağ şunları söyledi:

“A Milli Kadın Voleybol Takımı resmi sponsoru olarak aramıza katılan McDonalds’a çok teşekkür ediyorum. Her zaman belirttiğimiz gibi sponsorluklar bizim için çok önemli, ne şanslıyız ki tüm paydaşlarımızla ailemiz gün geçtikçe büyüyor. Bu keyifli ziyaretimizde de bize kapılarını açan Mc Donalds Türkiye Genel Müdürü Oğuz Uçanlar ve McDonalds Türkiye Pazarlama Direktörü Elif Göktaş nezdinde tüm ekibe şükranlarımı sunuyorum. “

Ziyaretin sonunda TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Mc Donalds Türkiye Genel Müdürü Oğuz Uçanlar’a teşekkür plaketi, top ve adının yazılı olduğu milli takım forması takdim etti.

Mc Donalds Türkiye Genel Müdürü Oğuz Uçanlar da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek; Türk voleyboluna katkı ve destek vermeye devam edeceklerini belirtti.