MetLife, EMEA Bölgesi’nde faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde eş zamanlı olarak başlattığı “Toplum Hizmetleri Haftası” çerçevesinde özel sporcularımızla keyifli bir etkinliğe daha imza attı.

11 Nisan Perşembe Günü dördüncüsünü düzenlendiğimiz MetLife & Özel Olimpiyatlar Türkiye Çalışan Gönüllülüğü Etkinliği’nde özel sporcularımız ve MetLife çalışanlarıyla Funloft Eğlence Merkezi’nde buluştuk. 50 özel sporcumuz ve 50 MetLife gönüllüsüyle “Oyun Birlikte, Hayat Birlikte” mottosunu birlikte yaşadık. Bowling oynayan özel sporcularımız ve MetLife gönüllüleriyle keyifli ve neşeli dakikalar geçirdik.

Metlife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven, özel eğitim gereksinimi olan bireyleri sosyal hayata katmayı hedefleyen Özel Olimpiyatlar Türkiye ile 4. kez iş birliği gerçekleştirmekten dolayı çok mutlu olduklarını; her yıl, çalışan katılımını destekleyen bu etkinlik ile farklı yeteneklere sahip kişilere saygı duyma, onları kabul etme ve onların katılımını artırma isteğiyle şekillendiğini ve özel sporcularımızın yanında yer almaktan büyük gurur duyduklarını belirtti.

Kocaman yürekleri ile oyunu ve hayatı güzelleştiren Metlife gönüllülerine çok teşekkür ederiz.