2021 Yılı faaliyet programımızda yer alan Breaking (Break Dans) Türkiye Şampiyonası 9 Haziran 2021 tarihinde İstanbul Şişli Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi’nde yapılacaktır.

Adres: Halaskargazi Caddesi No:168 Şişli/İstanbul

Söz konusu yarışmalara katılacak kulüplerimizin ve sporcularımızın (ferdi/kulüp) 2020-2021 sezonuna ait tescil ve vize işlemlerinin olması gerekmektedir.

İlk 8’e seçilen sporcular, Breaking Türkiye Milli Takımı’nda yer alarak 25-26-27 Haziran 2021 tarihinde Rusya’nın Sochi şehrinde yapılacak WDSF Avrupa Şampiyonası’nda yarışmaya hak kazanacaklardır.

Sporcu Lisans, Vize ve Transfer işlemlerini bağlı bulundukları Spor İl Müdürlüklerinden tamamlayan sporcular söz konusu şampiyonanın ön kayıtları için aşağıda bulunan Yarışma Kayıt Formunu 03 Haziran 2021 Çarşamba gününe kadar bilgi@tdsf.gov.tr adresine yada 0312 418 92 87 faks numarasına göndermeleri gerekmektedir. Kulüplerimizin ve sporcularımızın (ferdi/kulüp) yarışma kayıt formlarını bu zaman içerisinde yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kayıt uzatılma işlemi yapılmayacaktır. Şampiyona’ya daha önce ön kayıt yapmış sporcularımızın hakları saklı tutulduğundan herhangi bir kayıt işlemi yapmalarına gerek yoktur. Breaking yarışmalarına seyirci olarak en fazla 2 kişi olmak üzere 18 yaş altı kategorilerinde yarışacak sporcuların velileri alınacaktır. 18 Yaş üstü kategorisinde yarışacak sporcular için seyirci girişi olmayacaktır.

 

YARIŞMA TALİMATI İÇİN Tıklayınız…

KAYIT FORMU İÇİN Tıklayınız…