HABER

ALANYA 30. YIL NOSTALJİ TRİATLONU’NA DAVETLİSİNİZ

Bu yıl 30. kez yapılacak tarihi Alanya Triatlonu içinde farklı bir heyecan da geçmişte Alanya’da yarışmış triatletler arasında yaşanacak.

Türkiye Triatlon Federasyonu ile Alanya Belediyesi’nin organizasyonuyla düzenlenecek Alanya 30. Yıl Nostalji Triatlonu’na, en son 1991 – 2000 yılları arasında yarışmış tüm sporcular davet edildi.

300 metre yüzme, 6700 metre bisiklet ve 1700 metre koşu etaplarından oluşan yarışta; Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Bayram Yalçınkaya’da ter dökecek. 90’lı yıllarda Alanya Triatlonu’nda yarışma onurunu elde ettiğini hatırlatan Yalçınkaya, şunları söyledi:

“Bu tanıdık heyecanını uzun yıllar sonra tekrar tadacak olmaktan dolayı hem mutluyum hem gururluyum. Triatlon tutkusunun asla bitmediğini göstermek için eski arkadaşlarımız için de güzel bir fırsat. Herkesi eski günleri yadetmeye ve bu heyecanı tekrar yaşamaya davet ediyorum.”

Alanya 30. Yıl Nostalji Triatlonu, 3 Ekim 2021 Pazar günü 11.30 – 12.30 saatleri arasında yapılacak. Yetkililer; aday katılımcıların kayıt için bilgi@triatlon.org.tr adresine ad-soyad, doğum tarihi ve bulundukları ili bildiren bir mesaj gönderebileceklerini hatırlattılar

Leave a Reply