Dünyanın en önemli 20 spor organizasyonu arasında kabul edilen WST World Snooker Tour’ u 4 yıllığına Antalya’da düzenleecek.

WST (WORLD SNOOKER TOUR) 4 YILLIĞINA TÜRKİYE’DE…

Dünyanın en önemli 20 spor organizasyonu arasında kabul edilen WST World Snooker Tour‘ u 4 yıllığına ülkemize getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

27 Eylül-3 Ekim 2021 tarihlerinde ilkini gerçekleştireceğimiz bu organizasyon, 2025 yılına kadar her yıl aynı aylarda Antalya’da düzenlenmeye devam edecektir.

Ronnie O’Sullivan, Mark Selby, Judd Trump, John Higgins, Mark Williams gibi dünya yıldızlarını ülkemizde misafir edecek ve bu büyük heyecanı Türk bilardo severlere canlı olarak izlettirecek olmaktan dolayı Türkiye Bilardo Federasyonu olarak çok mutluyuz.

Bu organizasyonun ülkemize kazandırılmasında büyük katkı ve desteği olan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr.Mehmet Muharrem KASAPOĞLU‘na bilardo camiası ve Türk sporseverler adına şükranlarımızı sunuyoruz.

Bunun yanında yine büyük destekleri için Spor Toto Teşkilat Başkanımız Sayın Bünyamin BOZGEYİK‘e, Uluslararası Organizasyonlar ve Dış İlişkiler Genel Müdürümüz Sayın Ahmet Temurci’ye, WST Dünya Direktörü Jason FERGUSON‘a, Big Break Promotion kurucusu Tuğba İRTEN’e ve TBF Snooker Direktörü Muhammed LEYSİ‘ye sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

TÜRKİYE BİLARDO FEDERASYONU