Türkiye Triatlon Federasyonu ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında varılan anlaşmaya göre, antrenörlerimiz tarafından tüm Türkiye genelinde halk eğitim merkezlerinde triatlon branşı ile ilgili kurs modülü açılabilecek.

Eğitmen olmak için gerekli başvuru şartları ve ilgili dokümanlara ulaşmak isteyen aday antrenörlerimizin, bulundukları il ve ilçelerin halk eğitim müdürlüklerine resmi internet adresleri üzerinden ulaşabileceğini hatırlatırız.

Ayrıntılı bilgi için TTF Sakarya İl Temsicisi Eyüp Yazıcı’ya 0532 682 38 14 numaralı gsm numarasından ulaşabilir ve / veya Adapazarı Yenikent Halk Eğitim Müdürlüğü’nün web sitesinden (https://yenikenthem.meb.k12.tr/) – 0264 251 29 00 numaralı santral numarasından iletişim kurabilirsiniz.

Modül içindeki eğitimci şartlarına haiz antrenörlerimiz, 12 kursiyer için triatlon modülü açabilecektir. 2. kademe antrenörlerimizin ağustos ayı kaydını, bağlı bulundukları halk eğitim merkezerine yapmaları gerektiğini hatırlatır, MEB ile varılan anlaşmanın tüm camiamız için hayırlı olmasını dileriz.