Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu,   FIVB Milletler Ligi Dörtlü Finali’nde Japonya’yı 3-0 yenerek bronz madalyanın sahibi olan A Milli Kadın Voleybol Takımı’nda, kaptan Eda Erdem Dündar ve Milli Takım Menajeri Pelin Çelik’i arayarak tebrik etti. Bakan Kasapoğlu, Filenin Sultanları için tebrik mesajı da yayımladı.

 

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu,  FIVB Milletler Ligi Dörtlü Finali’nde Japonya’yı 3-0 yenerek bronz madalyanın sahibi olan A Milli Kadın Voleybol Takımı’nda kaptan Eda Erdem Dündar ve Milli Takım Menajeri Pelin Çelik’i telefonla arayarak kutladı.

Organizasyonda gösterdikleri başarılı performanstan dolayı Milli voleybolcuları kutlayan Bakan Kasapoğlu, Filenin Sultanları’nın Tokyo 2020 öncesinde önemli bir başarıya imza attığını kaydetti.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu,  FIVB Milletler Ligi’nde bronz madalya kazanan A Milli Kadın Voleybol Takımımız için tebrik mesajı da yayımladı.

Bakan Kasapoğlu,  mesajında şu ifadelere yer verdi:

“İtalya’da düzenlenen FIVB Milletler Ligi Dörtlü Finali’nde bronz madalya kazanarak bizleri gururlandıran A Milli Kadın Voleybol Takımımızı gönülden kutluyorum. Organizasyon boyunca etkili bir performans ortaya koyan Milli voleybolcularımız, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’na da ne kadar hazır olduklarını herkese gösterdi.  Milli Takımımızı FIVB Milletler Ligi Dörtlü Finali’nde elde ettiği dereceden dolayı tebrik ediyor, bu değerli başarıda emeği geçenlere şükranlarımı sunuyorum.”