Türkiye Dağcılık Federasyonu 2021 yılı Çok İp Boylu Kaya Tırmanış Eğitimi 16-20 Ağustos 2021 tarihleri arasında Niğde’de düzenlenecektir .  Başvurular DYS üzerinden yapılacaktır. Kulüp yöneticileri DYS kayıttı yaptıktan sonra federasyon tarafından gerekli kontroller (Sporcu Kulüp, Kulüp Tescilli ve Sporcu 2021 vizesi) yapılıp sporcunun onayladığını görmeleri gerekmektedir. Bu onay geçici onay olup, katılımcı listesi ilan edilmesi ile kesinleşecektir. Ferdi sporcular başvurularını federasyon aracılığı ile yapabilirler.

Eğitim kamplarında görev almak isteyen 2020 yılı vizesine sahip antrenörlerimiz Görevli Başvuru ekranından başvurularını gerçekleştireceklerdir. Vizesi olmayan antrenörlerimiz başvurusu onaylanmayacaktır.

Kamp Adı: Çok İp Boylu Kaya Tırmanış Eğitimi (A)   Niğde, Aladağlar

Kamp Tarihi : 16-20 Ağustos 2021

Toplanma Yeri ve Saati: TDF Mümtaz Çankaya Dağ Evi, Niğde, Aladağlar– 16 Ağustos 2021/ 10:00

İletişim: Şahap ERYILMAZ – 0 533 647 59 24 (Niğde İl Temsilcisi)

Son Başvuru Tarihi: 10 Ağustos 2021 Saat: 17:00

Kontenjan: 55 Sporcu

Toplanma Yeri: Niğde Aladağlar TDF Mümtaz Çankaya Dağcılık Eğitim Merkezi ve Dağ Evi

Kurs Ücreti: 130 ₺ Kulüp Sporcuları için (23 yaş altı ücretsiz) / 350 ₺ Ferdi Sporcular için (23 yaş altı ferdi sporculardan da ücret alınacaktır.)

Son başvuru tarihini kaçıran sporcular toplam 300 ₺, ferdi sporcular ise toplam 500 ₺ geç kayıt ücretini  yatırdıklarına dair dekontu federasyona iletmeleri durumunda kulüpleri aracılığı ile ilgili eğitime kayıtları yapılacaktır. Bu ücretlendirme, sadece son başvuru tarihinden sonra yapılacak başvurular için geçerlidir.

Faaliyete katılması kesinleşen kişiler eğitim ücretini ilgili hesaba yatırarak banka dekontlarını, eğitimin ilk günü kayıt masasında kamp teknik direktörüne ibraz edecektir. Dekontlar faks yada e-posta  ile Federasyona gönderilmeyecektir.

Kurs ücretleri Türkiye Dağcılık Federasyonu (Türk Ekonomi Bankası (TEB), Şube: Ulus Ankara Şubesi, IBAN No: TR32 0003 2000 0000 0060 7704 27 ) hesabına “2021 Çok İp Boylu Kaya Tırmanış Eğitimi A Kampı ” açıklaması ile birlikte yatırmaları gerekmektedir.

Covid-19 salgını nedeni ile yeni normaleşmeler kapsamında yapılacak olan eğitim kampımızda tüm sporcularımızn gerekli kişisel önlemleri almaları gerkmektedir.

Unutmayınız! – Faaliyete katılacak tüm sporcular yanlarında 2021 yılı vizeli lisanslarını getirmeleri gerekmektedir. Vizeli lisanslarını  ibraz etmeyen sporcular kampa kesinlikle alınmayacaktır.

Faaliyet başvuruları öncesi sporcularımızın DYS’ye güncel kayıtlarının yapılması, sistemde kayıtlı bulunan sporcuların vize işlemlerinin tamamlanması, sporcu ve kulüp bilgilerinin eksiksiz ve güncel olması gerekmektedir.  Ayrıca geç başvuru ücreti ödenmemesi için ilan edilen faaliyet başvurularında, sürelere dikkat edilmesini  rica ederiz.