2021-2022 sezonu öncesi gözlemci ve hakemlere yönelik klasman belirleme sınavı 14 Ağustos 2021 tarihinde Ankara Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde yapılacaktır. Klasman belirleme sınavına katılacak olan gözlemci ve hakemlerimizin isim listesi ile birlikte sınava girecekleri derslikler aşağıda belirtilmiştir.

Hakemler için tıklayınız.

Gözlemciler için tıklayınız.

Sınav yeri için tıklayınız.

ÖNEMLİ NOTLAR:

  1. Katılımcıların sınav girişinde görevli personele Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasından sağlık durumlarını göstermeleri ve daha sonra cep telefonlarını kapalı şekilde teslim etmeleri gerekmektedir.
  2. Covid-19 tedbirleri nedeniyle sınıflar genel olarak 30-40 kişi olarak planlanmıştır.
  3. Sınav salonlarında oturma düzeni sınav günü salon kapılarında asılı olacaktır. Katılımcılar isimlerinin karşısında kendileri için belirtilen numaralı sıralarda oturacaklardır.
  4. Oturma sıralarının üzerinde sınav seti (kurşun kalem, silgi ve kalemtıraş), optik cevap kâğıdı ve bir adet maske hazır bulunacaktır.
  5. Katılımcılar sınav girişinde hazırlanmış olan sınav yoklama çizelgesini imzalayacaklardır.
  6. Sınava katılmak için bildirim yapan hakem ve gözlemcilerin mevcut listeleri kontrol ederek listelerde ismi bulunmayanların MHGK’yı bilgilendirmeleri son derece önemlidir.

Sınava katılacak olan tüm hakem ve gözlemcilere başarılar dileriz.

MERKEZ HAKEM VE GÖZLEMCİ KURULU